Atlantic – обладнання для декоративних водойм

atlantic-logo

Системи Atlantic пропонують комплексне рішення для будівництва водойм різних за розміром та конфігурацією. Повнофункціональні скіммери, які дозволяють під’єднати трубопровід різного діаметру та встановити фільтр попереднього очищення, фільтри-водоспади серії FilterFalls, які злегкістю перетворюються на фільтри біологічної очистки та є домівкою для розмноження корисних бактерій.

Ви маєте можливість створити ваш індивідуальний ставок, обравши з переліку запропонованих аксесуарів або просто скористатися готовими комплектами обладнання, які укомплектовані всім необхідним: мембраною, фітингами для з’єднання та багатьма іншими дрібничками. Вам не потрібно витрачати час на поїздки, в комплектах є все необхідне!

Декоративні водоспади

formal-spillways-1024x488

Для досягнення класичного вишуканого дизайну, оберіть для себе вже повністю готові декоративні водоспади! Будь-то водоспад з вже встановленою підсвіткою всередині або водостік з нержавіючої сталі чи з мідним античним покриттям, вони неодмінно дададуть елегантності будь-якому ландшафту або стилю інтер’єру. Всі декоративні водоспади призначені, щоб передати красу води, особливо у вечірній час.

Скіммери та декоративні водостоки

watergarden-2-1-1024x488

Системи Atlantic пропонують комплексне рішення для будівництва водойм різних за розміром та конфігурацією. Повнофункціональні скіммери, які дозволяють під’єднати трубопровід різного діаметру та встановити фільтр попереднього очищення, фільтри-водоспади серії FilterFalls, які з легкістю перетворюються на фільтри біологічної очистки та є домівкою для розмноження корисних бактерій.

Аксесуари

accessories-1024x488

Прикрасьте ваш ставок декоративними аксесуарами, такими як кам’яні футляри Rock Lids, захистіть вашу рибу, встановивши захисний комплект щіток або оберіть додаткові комплекти системи фільтрації для удосконалення існуючої системи за допомогою комплекту щіток або Еко-Матів Матала. Аксесуари Atlantic допоможуть вам модернізувати і налаштувати скіммери та фільтри-водоспади FilterFalls відповідно до ваших потреб та особливостей вашої водойми.

Системи Pond-free

pond-free_2-1024x488

Система водоспадів Pond-Free дозволяє зробити будівництво підземного резервуару простішим і надійнішим. Захисні бокси і резервуари побудовані за допомогою системи Есо-Blox забезпечують підвищену безпеку насосу і мінімальне технічне обслуговування. Декоративні водоспади FastFalls можуть витримувати величезні навантаження і мають надійну та герметичну конструкцію. З надійними і якісними компонентами системи Atlantic Pond-Free Ваш водоспад буде жити вічно!

Фонтани

ccv-1024x488

Коли мова йде про створення фонтанів, жодна інша система не монтується так швидко і просто, як Atlantic. Окремо встановлені фонтани розміщуються під відкритим небом та забезпечують циркуляцію води, використовуючи повністю закриті резервуари, що спрощує їх будівництво та обслуговування. Системи Еcо-Blox та Еcо-Rise дозволяють розмістити будь-яку кількість декоративних елементів. Всі комплекти системи універсальні, тому кінцевий результат залежить лише від Вашої уяви.

Насоси

pumps-1024x488

Жоден ставок просто не може обійтися без насосу. Лінійка продуктів Atlantic допоможе вам правильно підібрати необхідне насосне обладнання для будь-яких цілей і будь-яких розмірів водойми. Насоси для ставка розраховані на безперервну роботу протягом 24 годин з мінімальним споживанням електроенергії. Обладнавши свою водойму насосом, ви створите в ньому рух води, який необхідний для забезпечення комфортних умов для проживання водних мешканців і забезпечення чистоти вашого улюбленого ставка.

Монтажні аксесуари

installation-1024x489

При створенні водойми або ставка виникає необхідність в спеціальних матеріалах, інструментах і комплектуючих для його облаштування та подальшого технічного обслуговування. Аксесуари для водойм – це ті елементи, які в значній мірі допомагають при його функціонуванні і потрібні для догляду за ним. EPDM мембрана Firestone PondGard, декоративні водостоки FastFalls, пінні герметики FallsFoam, гнучкі ПВХ труби, силіконові герметики RTV, поплавки і багато інших комплектуючих виробляються в США за найвищими стандартами якості.

Світлодіодна підсвітка

pumps-1024x488

Сучасну водойму неможливо уявити без декоративної підсвітки, особливо у вечірній час. Незалежно від того, оберете ви підсвітку теплого білого кольору обо ту, що змінює 48 кольорів, ви неодмінно отримаєте високоякісне, енергозберігаюче обладнання. Корпус світильників серії SOL виготовляється із нержавіючої сталі та суцільнолитої латуні. Просто встановіть підсвітку під водою або на землі та насолоджуйтесь мерехтливим сяйвом продовж всієї ночі. Світильники додають неповторну чарівність вашому саду. Освітлення Atlantic серії SOL просте в установці і має гарантію п’ять років.

Засоби догляду

maintenance-1024x488

Atlantic пропонує повну лінійку продуктів для технічного обслуговування, які будуть підтримувати здоров’я і красу вашої водойми довгі роки. Іонізатор TRITON і біопрепарати Biocuda зроблять ваш ставок кристально чистим. Захисні сітки для ставка та саду допоможуть запобігти скупченню листя і сміття при несприятливій погоді. Аератори TYPHOON, які можна використовувати як влітку, так і взимку, забезпечують постійну циркуляцію води та насичують її киснем, тим самим підтримуючи здоров’я вашої риби. Atlantic піклується про Вас!

Обладнання для великих ставків

plm-1024x488

Сиситеми аерації Atlantic забезпечать вас всім необхідним, щоб забезпечити здоровий розвиток та належне технічне обслуговування великих озер та ставків. Складний набір продуктів включає в себе повітряні компресори, дифузори і аксесуари, оптимізовані для будь-якого розміру і глибини водойми. Ми пропонуємо вам одну з кращих систем на ринку сьогодні – ефективну, економічну, розроблену для того, щоб ви отримали найкращий результат! Вироблено в США.