SWARDMAN

swardmant-logo

Високоякісні циліндрові косарки є необхідним інструментом для тих, хто любить ідеальний смугастий газон, для тих, хто не погоджується зі стандартним рішенням – ні в якості газону, ні в техніці, яка піклується про нього. Swardman для тих, хто з пристрастю відноситься до газонів.

Під час виробничого процесу, Swardman підкреслює просте керування, якість матеріалів та виготовлення першокласної висічки, що забезпечує досконалий, точний зріз. Крім того, Swardman продає аксесуари та надає консультаційні послуги, які необхідні для утримання ідеального газону.

Swardman обслуговує кілька сотень клієнтів, головним чином, в Чехії, Словаччині, Німеччині, Франції, Швейцарії та інших країн ЄС. З 2017 року компанія була орієнтована на експорт в країни ЄС та в порівнянні з 2016 р. значно збільшило виробництво.

swardman-products

Циліндрові газонокосарки Edwin Standard

sys_media_2132-300x195

Циліндрові газонокосарки Swardman Edwin підходять для газонів площею до 2000 м2. Вони відрізняється своєю простотою в експлуатації, двигуном Kawasaki з низьким рівнем викидів і довговічністю. Едвін Стандарт виготовлена в сіро-сріблястому кольорі і обладнана циліндром з п’ятьма лезами, які забезпечують ідеальний зріз трави.

Циліндрові газонокосарки Edwin Special

sys_media_2134-300x205

Моделі Swardman Special розроблені для клієнтів, яким потрібна якість без компромісів. Ви можете вибрати більше ніж з 200 кольорів. Потіште себе розкішним шкіряним кермом або світлодіодним освітленням для вечірніх робіт. Вибирайте з металу або карбону. Нехай покос газону стане вашим захопленням!