Plastica Alfa

PlasticaAlfa13

Компанія Plastica Alfa понад тридцять років веде розробки в сфері іригації, гідравліки, термо-гідравліки і садівництва, а завдяки безперервному впровадженню інновацій, є лідером галузі. Компанія має кілька виробничих ліній, кожна з яких виконує свої функції і має специфічні особливості.

Постійне зростання вимог до якості обладнання співпадає з прагненням компаніі Plastica Alfa завжди підтримувати високий рівень процесів виробництва, впроваджуючи інноваційні ідеї своїх розробників, а також прагнучи робити їх екологічно чистими, що допомагають досягти величезного рівня попиту в сферах їх застосування.

Особлива увага компанії Plastica Alfa приділяється постійному покращенню життя і навколишнього середовища, що підтверджується девізом “Enjoying innovation“: тобто здатність запропонувати нашим клієнтам конкурентні продукти, розроблені і побудовані для більш зручного споживання. Для цього використовується можливості смарт-матеріалів і крос-додатків багатьох інноваційних продуктів.

Компанія Plastica Alfa прогнозує, що вам знадобиться завтра, для того, щоб зробити це вже сьогодні.

Клапанні бокси

Valve-boxes-Quick-Couplers-1024x488

Клапанні бокси PlasticaAlfa –це зручне використання та довготривала надійність: асортимент включає в себе круглі (мині та великі), прямокутні клапанні бокси (стандартні та джамбо) і клапани швидкого доступу. Конструкція забеспечує найбільш зручний і безпечний доступ до підземних інспекційних комунікацій, таких як клапани, лічильники, модулі управління і т.п. Найбільш поширеними сферами застосування є житлові, громадські, сільськогосподарські, спортивні, іригаційні системи і системи розподілу суспільного водопостачання.

Фітинги ПE

PE-fittings-1024x488

Компресійні з’єднувальні фітинги виготовлені з міцного пластику, прості у використанні і надійні. Вони використовуються для з’єднання труб з поліетилену і поліпропілену. Допустимий робочий тиск до 16 бар. Вони використовуються для транспортування води в водопроводи, в будівництві, в зрошенні, в установках пожежогасіння, в геотермальних електростанціях, для транспортування стічних і промислових вод, для розподілу стисненого повітря і т.п. Доступні фітинги від 25 до 110 діаметра, з’єднання від ½” до 4”

Кульові крани та фільтри

Ball-taps-filters-1-1024x488

Фільтри Plastica Alfa використовуються в усіх системах фільтрації, як необхідний крок для попередньої підготовки води до використання. Щоб зробити систему більш ефективною, використовуються дискові фільтри з фільтрацією частинок від 100 до 200 мікрон. Завдяки їх модульності і універсальності вони підходять для різних цілей, таких як: лікування технологічної води, попередньої фільтрації, фільтрації рециркуляційної води для зрошення і т.п. Використання полімерних матеріалів значно підвищує продуктивність цього продукту, це робить їх стійкими до корозії та іржі. Простота з’єднання дає можливість за лічінні хвилини демонтувати фільтр, очистити від бруду та повернути до системи, де він використовувався. Особливості, надійність і ефективність фільтрів Plastica Alfa робить їх найпопулярнішим вибором серед професіоналів в підготовки води для зрошення, приватного чи сільськогосподарського використання.