Ecolawn Аплікатори

logo-Ecolawn-EN-retina-300x101

Навантаження не займає багато часу та забезпечує безперервну роботу приладу. Розпилювачі розроблені та виготовлені ландшафтними професіоналами, вони легкі і доступні для обробки газону. Компанія Ecolawn допомагає фахівцям доглядати за газонами з 1944 року. Нове покоління розпилювачів компосту Ecolawn відповідатиме всім потребам навіть найвибагливішого споживача. Розпилювачі компосту та підживлювачі Ecolawn – найкращий вибір серед ландшафтних майстрів, а також швидко завойовує довіру серед власників полів для гольфу, що з легкістю справляються з обробкою піску, торфу, грунту та їхніми сумішами. Наш успіх випливає з одного простого факту: аплікатори Ecolawn розроблені ландшафтними майстрами для ландшафтних майстрів.

pwi-ecolawn-banner-07

Eco 50 Compost Spreader

ECO 50 Tow-Behind Spreader є новим доповненням до лінії Ecolawn. Його дизайн розроблений на основі власного досвіду фахівців з догляду за газонами та побажаннями наших клієнтів. Цей розпилювач поєднує у собі функції, які, зазвичай, знаходяться у моделях вищих класів та наш власний перевірений легкий і маневрений дизайн.

Eco 150 Compost Spreader

Чудова маневреність самохідного розпилювача ECO 150 дозволяє фахівцям передавати матеріал у прямолінійній дузі на 180 градусів, що робить навантаження легким і швидким. Цей прилад нового покоління був розроблений на основі нашого власного досвіду у сфері догляду за газонами, а також включає побажання наших клієнтів.

Eco 250 Top Dresser

Підживлювач нового покоління ECO 250 був розроблений на основі власного досвіду в області догляду за газонами, а також включає побажання наших клієнтів. Цей підживлювач поєднує у собі функції, які, зазвичай, знаходяться у моделях вищих класів та наш власний перевірений легкий і маневрений дизайн.